Manifestomuz


BODRUM GÜÇBİRLİĞİ DERNEĞİ MANİFESTOSU

 

 

 

KIRMIZI ÇİZGİMİZ

 

Başta Bodrum olmak üzere Türkiye Cumhuriyeti, Devleti ve Türk Milleti’nin yararına olacak faaliyetlerde bulunmak, bu amaçla çalışacak tüm kişi ve kuruluşlara destek olmak. Ancak Bodrum, Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Türk Milleti ve Atatürk’e zarar verecek her oluşum, kişi ve kurumla sonuna kadar mücadele etmek, asla taviz vermemek…

 

BODRUM GÜÇBİRLİĞİ DERNEĞİ AMACI

3500 yıllık tarihe sahip olan Bodrum’un hak ettiği değere kavuşması için çalışmak. Bu uğurda tüm kişi, kurum, sivil toplum örgütü, kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte çalışmak, yapılan çalışmalara destek olmak.

 

Bodrum’da ihtiyaç sahipleri ve çocuklarına başta eğitim olmak üzere destek ve katkı sağlayacak çalışmalar yapmak, ihtiyaç sahibi eğitim merkezleri, okullara yardımda bulunmak, bu amaçla devletin onay verdiği kampanyalar düzenlemek. Gerekirse okul, anaokulu, eğitim merkezi inşa etme çalışmalarında bulunmak, koordinasyon sağlamak.

 

Bodrum’da vatandaşlarımızın inanç özgürlüğüne son derece saygılıyız. Bu uğurda cami, cemevi, kilise gibi mekanların fiziki şartlarını iyileştirmek gerekirse inşa etmek için gerekli girişimlerde bulunmak, koordinasyon sağlamak amaç ve görevlerimiz arasındadır.

 

Koruma kullanma dengesini gözeterek Bodrum’a yapılacak tüm yatırımları titizlikle incelemek, yatırımlarla ilgili Bodrum Halkı’nın bilgi sahibi olması açısından konunun uzmanı kişiler, bilim insanlarının katılacağı toplantı ve sempozyumlar düzenlemek.

 

Turizmde çeşitliliği sağlamak için Bodrum’un gerçeklerini göz önüne alarak akılcı, gerçekçi çalışmalar yapmak, bu amaçla sektörün tüm bileşenleriyle belirli periyodlarda bir araya gelmek, uzmanlarla sürekli istişarede bulunmak.

 

Gençlerin spora, sanata yönlendirilmesi için spor ve yaşam alanlarının Bodrum Yarımadası genelinde envanterini çıkarmak, atıl vaziyetteki tesislerin Bodrum’a kazandırılmasını sağlamak.

 

Bodrum’a zarar verecek tüm oluşum ve gayretlerin karşısında olmak. Bunun için Bodrum Halkıyla elele vermek, ortak tepki göstermek, gerekli mercilere bilimsel gerçekleriyle karşı olunan olguyu anlatmak ve sonuç almak için çalışmak.

 

Bu amaçlarla ilgili Muğla Valiliği, Muğla Milletvekilleri, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Bodrum Kaymakamlığı, Bodrum Belediye Başkanlığı, tüm odalar ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelmek, ortak çalışma platformunda buluşmak derneğimizin amacıdır.

Aidat Borcu Sorgulama
Köşe Yazıları
Son Ziyaretçi Yorumları
Akın Sezer
Saygı değer dernek yöneticileri ve hemşerilerim yaklaşan yeni yılınızı kutlar, yeni yıl Kırşehirin kaderini kırarak göç veren bir il değil kendi kendine yeten, eğitimde geleceğine güvenle bakan bir il statüsünde görmek dileğiyle tüm Kırşehirlilerin yeni yıllarını kutlar saygılar sunarım

Ersoy Gezer
Sayın başkanım ve değerli üyeler çalışmalarınızda başarılar dilerim bir kırşehirli sanatçınız olarak yanınızda oldugumu belirtir tüm kırşehirli hemşerilerime sevgi ve saygılar sunarım

Gürsel Tek
Siteniz çok güzel olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız

Bodrum Güçbirliği Derneği

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi


Top