SİYASETİNİZ SAMİMİ DEĞİL!

Dernek Başkanı Serdar Kayhan imzasıyla yapılan açıklama şöyle;

 

Bodrum Güçbirliği Derneği olarak birkaç gün önce yapmış olduğumuz açıklamada; AYDEM’in yüksek elektrik faturaları ve Bodrum’un yetersiz elektrik alt yapısını eleştirmiş ve bu eksikliklerin bir an önce giderilmesi gerektiğini söylemiştik.

 

Bu çağrımızdan sonra vatandaşlarımız sosyal medya üzerinden AYDEM önünde bir protesto eylemi düzenledi. Buraya kadar herşey normal! Ama bu anayasal hak olan eyleme maalesef bazı siyasi partiler dahil olup, eylemle hiç ilgisi olmayan sloganlar atmış ve eylemi amacından saptırmıştır.

 

Yüksek elektrik faturalarına karşıyız. Ancak MUSKİ’nin fahiş su zamlarına da karşıyız. Ayrıca Bodrum Belediyesi’nin yüzde 700’e varan emlak zamlarına da karşıyız. Bu zamların geri çekilmesi yönünde daha önce de açıklamalarımız olmuştur. Ancak hiçbir açıklamamızda Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı’nı ya da Bodrum Belediye Başkanı’nı istifaya çağırmadık.

 

Çünkü bizim amacımız siyaset değil, vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermeye destek olmaktır.

 

Bu yüzden dün yapılan eylemlerde hükümeti istifaya çağıran, Devlet adamlarına hakarete varan sloganlar atan siyasileri kınıyoruz.

 

Eğer bu konuda samimiyseniz, yine vatandaşımızın canını yakan yüksek su faturalarını, olmayan katık atık bedeli tahsilatını, yüzde 700’e varan emlak vergisi zamlarını protesto etmek için Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı ve Bodrum Belediye Başkanı’nı da istifaya davet edin.

 

Bodrum’un sorunlarını çözmek için acilen güçbirliğine ihtiyaç varken, vatandaşlarımızın büyük sorunlarını siyasi ranta alet etmenin doğru olmadığının altını çizmek istiyoruz.

 

Lütfen siyaseti vatandaşımızın menfaati için yapın, kendi siyasi rantınız için değil!

 

Serdar Kayhan

Bodrum Güçbirliği Derneği Başkanı
Okunma Sayısı: 529


44.201.95.84
DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Akın Sezer
Saygı değer dernek yöneticileri ve hemşerilerim yaklaşan yeni yılınızı kutlar, yeni yıl Kırşehirin kaderini kırarak göç veren bir il değil kendi kendine yeten, eğitimde geleceğine güvenle bakan bir il statüsünde görmek dileğiyle tüm Kırşehirlilerin yeni yıllarını kutlar saygılar sunarım

Ersoy Gezer
Sayın başkanım ve değerli üyeler çalışmalarınızda başarılar dilerim bir kırşehirli sanatçınız olarak yanınızda oldugumu belirtir tüm kırşehirli hemşerilerime sevgi ve saygılar sunarım

Gürsel Tek
Siteniz çok güzel olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız

Bodrum Güçbirliği Derneği

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi


Top