BODRUM’UN GELECEĞİ İÇİN BU ÇAĞRIYA UYUYORUZ

Bodrum için, birlik beraberlik ve ortak akılla yönetilme zamanı gelmiştir.

 

Bodrum Güçbirliği Derneği’nin kuruluş ilkesinde de yer alan, ülkesini, vatanını,  bayrağını, milletini ve Atatürk’ü seven herkesin ortak paydada birleşerek Bodrum’un geleceği için birlikte hareket etmesi, elzem bir hal almıştır.

 

Bu sebepten dolayı kısa süre önce açıklama yapan, MHP Bodrum İlçe Başkanı Sayın İbrahim Bilgi’nin yapmış olduğu çağrıyı (‘’vatanına, milletine, bayrağına ve Atatürk’e bağlı tüm parti, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşları ‘’) çok yerinde ve isabetli bulmakla beraber destek olduğumuzu da belirtmek isteriz.

 

Çünkü Bodrum’un sorunları artarak devam ediyor ve artık kaybedecek vakit kalmadı. Çözümleri için de bu coğrafyada yaşayan herkese, hepimize büyük görevler düşüyor.

 

Bu dayanışma ruhu içinde, birbirimizi ötekileştirmeden, ayrıştırmadan bütün ideolojik ayrışmaları bir kenara bırakarak din, dil, kültür, mezhep ayrımı yapmadan tüm sorunların çözümü noktasında Bodrum’un demokratik kültürünü inşa edebilirsek, bu Bodrum’un geleceği olacaktır.

 

Bodrum halkının da bu anlamda çok büyük bir beklentisi olduğu aşikardır. Dernek olarak tüm üyelerimiz ve komisyonlarımızla Bodrum’un geleceği için Sayın İbrahim Bilgi’nin çağrısında belirttiği gibi, birlik beraberlik içinde çalışmaya hazırız.

 

Bizlerde  Bodrum’un etkin bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak bu çağrıyı yenileyerek tüm STK ve Odaları bu ortak payda da bir araya gelmeye acilen davet ediyor, bir an önce ortak komisyonlar kurarak çalışmaya çağırıyoruz.

 

Saygılarımızla,

Bodrum Güçbirliği Derneği Yönetim Kurulu


22.12.2021

Okunma Sayısı: 710


44.192.115.114
DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Köşe Yazıları
Son Ziyaretçi Yorumları
Akın Sezer
Saygı değer dernek yöneticileri ve hemşerilerim yaklaşan yeni yılınızı kutlar, yeni yıl Kırşehirin kaderini kırarak göç veren bir il değil kendi kendine yeten, eğitimde geleceğine güvenle bakan bir il statüsünde görmek dileğiyle tüm Kırşehirlilerin yeni yıllarını kutlar saygılar sunarım

Ersoy Gezer
Sayın başkanım ve değerli üyeler çalışmalarınızda başarılar dilerim bir kırşehirli sanatçınız olarak yanınızda oldugumu belirtir tüm kırşehirli hemşerilerime sevgi ve saygılar sunarım

Gürsel Tek
Siteniz çok güzel olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız

Bodrum Güçbirliği Derneği

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi


Top