BODRUM’DA SANAT RÜZGARI ESECEK

BODRUM’DA SANAT RÜZGARI ESECEK

Bodrum Güç Birliği Derneği tarafından desteklenen ve düzenlenen Ücretsiz Halk Konseri 23 Temmuz 2021 Cuma günü saat 20.30’da Bodrum Belediyesi ev sahipliğinde Bodrum Kalesinde düzenlenecektir.

Kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Türk musikisinin duayen sanatçıları Zekai Tunca, Perihan Sözen, Baha Boduroğlu, Ahmet Selçuk İlkan ve Yıldızlar Korosu gönüllerde taht kurmuş eserlerle Bodrum’da sanat rüzgârı estirecekler.

Bodrum Güç Birliği Derneği’nin destekleri ve Bodrum Halkı için hiçbir ücret talep etmeksizin verecekleri bu eşsiz konser için başta Zekai Tunca, Perihan Sözen olmak üzere Baha Boduroğlu, Ahmet Selçuk İlkan ve Yıldızlar Korosuna sonsuz teşekkür ederiz.

Bodrum Güç Birliği Derneği olarak sanatın sanatçının ve Bodrum halkının her zaman yanındayız.
Okunma Sayısı: 239


44.200.30.73
DİĞER HABERLER

Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Akın Sezer
Saygı değer dernek yöneticileri ve hemşerilerim yaklaşan yeni yılınızı kutlar, yeni yıl Kırşehirin kaderini kırarak göç veren bir il değil kendi kendine yeten, eğitimde geleceğine güvenle bakan bir il statüsünde görmek dileğiyle tüm Kırşehirlilerin yeni yıllarını kutlar saygılar sunarım

Ersoy Gezer
Sayın başkanım ve değerli üyeler çalışmalarınızda başarılar dilerim bir kırşehirli sanatçınız olarak yanınızda oldugumu belirtir tüm kırşehirli hemşerilerime sevgi ve saygılar sunarım

Gürsel Tek
Siteniz çok güzel olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız

Bodrum Güçbirliği Derneği

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi


Top