GÜÇBİRLİĞİ DERNEĞİ İLE YENİLENEN EV MUTLU BİR YUVA OLDU

GÜÇBİRLİĞİ DERNEĞİ İLE YENİLENEN EV MUTLU BİR YUVA OLDU

Bodrum Kaymakamlığı ve Bodrum Güçbirliği Derneği’nin katkılarıyla maddi durumu iyi olmayan bir ailenin evi yenilenerek, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Güçbirliği Derneği Başkanı Serdar Kayhan ve Akçaalan Mahalle Muhtarı Cumhur Bayırlı tarafından Altan Ailesine teslim edildi.

Turgutreis’te ikamet eden ve pandemi nedeniyle ekonomik zorluklar çeken iki çocuk sahibi Altan Ailesinin oturulmayacak durumdaki evleri, Bodrum Kaymakamlığı ve Bodrum Güçbirliği Derneği’nin katkılarıyla A dan Z ye bakım ve onarımı yapılarak, yenilendi. Hayırsever Alptekin Polat’ın büyük katkılarıyla yaşanabilir mutlu bir yuva haline getirildi.

“Vatandaşlarımızın üzüntüsünü ve sıkıntılarını kendi üzüntümüz olarak görüyoruz” diyerek sözlerine başlayan Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ise; “İmkanlarımız dahilinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım etmeye çalışıyoruz. Altan Ailesine yenilenmiş evleri hayırlı olsun, güle güle otursunlar. Bodrum Güçbirliği Derneği’ne böylesi güzel bir projeye öncülük yaptığı için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.

Mağdur ve ihtiyaç sahibi vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını belirten Güçbirliği Derneği Başkanı Serdar Kayhan; “Gücümüz ve imkânlarımızın ölçüsünde, vatandaşlarımıza el uzatmaya, onlara her konuda destek ve yardımcı olmaya devam edeceğiz. Altan Ailesine yenilenen evlerinde güle güle oturmalarını diliyorum. Onları bir nebze de olsa sevindirip hayır dualarını alabildiysek ne mutlu bizlere” diyerek, kendilerine bu projede destek veren Bodrum Kaymakamı Bekir YILMAZ’a ve hayırsever iş adamı Alptekin POLAT’a teşekkür etti.

Evlerinin bakım ve onarımı yapılarak yenilenmesinde destek olan Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ile Bodrum Güçbirliği Derneği’ne teşekkür eden Sıddık Altan; "Daha önce evimiz kullanılamaz haldeydi. Her yerinde rutubet ve nem vardı, duvarları pencereleri yoktu yaşamak mümkün değildi. Bodrum Kaymakamımız Bekir Yılmaz ve Bodrum Güçbirliği Derneği Başkanımız Serdar Kayhan’ın destek çıkmasıyla birlikte, evimiz tamamen yenilendi.  Allah hepsinden razı olsun." dedi.
Okunma Sayısı: 161


3.238.235.155
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Eklenen Video
Köşe Yazıları
Son Ziyaretçi Yorumları
Akın Sezer
Saygı değer dernek yöneticileri ve hemşerilerim yaklaşan yeni yılınızı kutlar, yeni yıl Kırşehirin kaderini kırarak göç veren bir il değil kendi kendine yeten, eğitimde geleceğine güvenle bakan bir il statüsünde görmek dileğiyle tüm Kırşehirlilerin yeni yıllarını kutlar saygılar sunarım

Ersoy Gezer
Sayın başkanım ve değerli üyeler çalışmalarınızda başarılar dilerim bir kırşehirli sanatçınız olarak yanınızda oldugumu belirtir tüm kırşehirli hemşerilerime sevgi ve saygılar sunarım

Gürsel Tek
Siteniz çok güzel olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız

Bodrum Güçbirliği Derneği

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi


Top