BODRUM’U KARŞILIKSIZ SEVMEK, TÜM SORUNLARI ÇÖZER!

Geçtiğimiz hafta siyasette hiç alışık olmadığımız bir durum yaşandı ve MHP Bodrum İlçe Başkanı tüm siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarına çağrıda bulunarak Bodrum için ortak komisyonlar kurup birlikte çalışmayı teklif etti.

 

Bodrum Güçbirliği Derneği olarak bu kadar siyasi çekişmenin olduğu Bodrum’da bu çağrıyı önce garipsedik. Çünkü herhangi bir siyasi partiden Bodrum için bugüne kadar böyle bir çağrı yapıldığını görmedik, duymadık.

 

Hemen akabinde Bodrum Güçbirliği Derneği olarak bu çağrıya uyacağımızı belirtip, destek verdik. Bizler dernek olarak çağrının yerine getirilmesini takip edeceğiz. Umarız bu çağrı bir kerelik bir çıkış olmaz.

 

Bodrum Güçbirliği Derneği’nin, adından anlaşılacağı gibi tek amacı el ele, güç birliği içinde Bodrum’un, Bodrumlu vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntıların, sorunların çözümü için çaba göstermektir.

 

Derneğimizin 1 yıllık çalışmalarında da bu amacımız çok net görülebilir.

 

İlk çıkışımızda ve daha sonra ki birkaç etkinliğimizde bizleri hep siyasetle yaftalamaya çalıştılar. Bu doğrultuda siyaseten bir amacımız olduğu için derneği kurduğumuz, bazı siyasi partilere hizmet ettiğimiz iftiralarına maruz kaldık. Bu iftiralara elbette ki gülüp geçtik. Zira gerçek niyetimizin sadece Bodrum olduğu, tüm etkinliklerimizde görüldü.

 

Bu iftiralara maruz kalmayı zaten hep bekliyorduk. Çünkü maalesef Bodrum’da bazı kesimler yapılan doğru işleri engellemek, başarılı olanı aşağı çekmek, o başarıyı gölgelemek için her zaman bu yollara başvururlar.

 

Ancak Bodrum’u gerçekten, gönülden, karşılıksız sevenler bildiği yolda, Bodrum için emin adımlarla yürümeye devam eder, bu iftiralara gülüp geçer.

 

İşte bu ortamda bayrağını, ülkesini, devletini, milletini seven tüm kişi ve kuruluşların Bodrum için yapacağı işbirliği çağrısına dernek olarak koşulsuz destek vereceğiz.

 

Hatta bu amaçla tüm sivil toplum kuruluşlarına çağrıda bulunuyor ve “gelin Bodrum için birlik olalım, birlikte çalışalım, güçlerimizi birleştirerek, el birliğiyle Bodrum’u yüceltelim” diyoruz.

 

Bodrum Güçbirliği Derneği olarak çok iyi biliyoruz ki; Bodrum’u karşılıksız sevmek, tüm sorunları çözer!

 

O zaman haydi Bodrum için vakit kaybetmeden kolları sıvayalım…Serdar KAYHAN
Okunma Sayısı: 1709YAZARIN DİĞER YAZILARI

Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Akın Sezer
Saygı değer dernek yöneticileri ve hemşerilerim yaklaşan yeni yılınızı kutlar, yeni yıl Kırşehirin kaderini kırarak göç veren bir il değil kendi kendine yeten, eğitimde geleceğine güvenle bakan bir il statüsünde görmek dileğiyle tüm Kırşehirlilerin yeni yıllarını kutlar saygılar sunarım

Ersoy Gezer
Sayın başkanım ve değerli üyeler çalışmalarınızda başarılar dilerim bir kırşehirli sanatçınız olarak yanınızda oldugumu belirtir tüm kırşehirli hemşerilerime sevgi ve saygılar sunarım

Gürsel Tek
Siteniz çok güzel olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Sponsorlarımız

Bodrum Güçbirliği Derneği

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi


Top